Kontakt

Petr Vondráček, DiS.

Telefon: +420 777 592 588
E-mail: info@hudbakobradu.cz

Služby Vám nabízíme v celém Moravskoslezském kraji. Nejčastěji působíme v okolí Ostravy, Opavy, Českého Těšína, Třince, Jablunkova, Karviné, Frýdku - Místku, Ostravice i Havířova. Ovšem několikrát jsme hráli i v sousedním Polsku a na Slovensku.

Po domluvě dojedeme i dál, živou hudbu ke svatebním obřadům jsme obstarali např. i v Lipníku nad Bečvou, Olomouci, Prostějově, Kroměříži, Bruntále a Rožnově pod Radhoštěm. Vše je o domluvě, takže se nebojte a kontaktujte mě :)

Hraji srdcem

Jsem absolventem Janáčkovy konzervatoře a gymnázia v Ostravě v oboru hra na varhany a hra na klavír. Působím jako učitel na ZUŠ, kde kromě výše uvedených nástrojů vyučuji i hru na elektronické klávesové nástroje.

Zároveň působím v několika farnostech jako varhaník a za ta léta jsem hrál v mnoha kostelech, a to nejen v Moravskoslezském kraji.

Za více než 20letou praxi v tomto oboru jsem nasbíral mnoho zkušeností, o něž bych se s Vámi rád podělil. Spolupracuji s umělci, s nimiž mám jen ty nejlepší zkušenosti a vím, že se na ně mohu vždy spolehnout.

Dále mám praxi i v organizování svateb, protože jsem několik let pracoval jako office manager v jedné ostravské svatební agentuře. Takže Vám rád poradím i s organizací svatebního dne, zkušeností mám opravdu mnoho :)

Moji kolegové

Všichni z mých kolegů jsou absolventi Janáčkovy konzervatoře či JAMU v Brně, anebo jsou úspěšnými absolventy obou cyklů ZUŠ. Někteří se studiu hudby věnují i nadále na vysokých školách, jiní hrají v různých hudebních tělesech, případně také vyučují na ZUŠ.

Partneři

Seznam partnerů naleznete zde.

Fakturační adresa

Petr Vondráček, DiS.
Hrádek 565
739 97  Hrádek
IČ: 74796372
DIČ: nejsem plátce DPH
Subjekt je zapsán do živnostenského rejstříku vedeného u Městského úřadu Třinec.