Petr Vondráček, DiS.
Telefon: +420 777 592 588
E–mail: info@hudbakobradu.cz

Reference

„Krásný zpěv a hudba“

Dobrý den, pane Vondráčku,
ráda bych Vám tímto, i s mým již manželem, poděkovala za krásný varhanní, houslový a pěvecký doprovod, bez kterého by obřad v kostele neměl to správné kouzlo. Význam církevního sňatku není sice ve zpěvu nebo varhanní hudbě, ale je příjemné vědět, že i toto utkvělo nám i hostům v paměti a jsme velice rádi, že jsme Vás pro tuto příležitost oslovili. Hudba a zpěv byl krásný, a proto Vám ještě jednou velice děkujeme za přípravu harmonogramu, stejně jako za samotnou realizaci. Také děkujeme za to, že vše proběhlo jak mělo a nebylo třeba řešit jakékoliv problémy. 
Přejeme Vám hodně štěstí a mnoho odehraných obřadů, oslav, apod.
S pozdravem, Andrea a Tomasz Szeligovi

„Úžasný hudební doprovod“

Dobrý den,
prvně se omlouvám, že píši s takovým zpožděním. Dále jsme Vám chtěli moc poděkovat za úžasný hudební doprovod k našemu obřadu. Byli jste opravdu skvělí. Každý, včetně nás, z Vás a Vašeho hudebního doprovodu byli nadšení. Ještě jednou mockrát děkujeme!
S pozdravem, Tomáš a Petra Bičánovi

„Naprosto nadšeni“

Pane Vondráček, 
celá vaše skupina vystupovala naprosto profesionálně, vše proběhlo tak jak jsme se domluvili, ani naše individuální přání Vám nedělaly problémy. Naprosto nadšeni jsme byli z preludování během hostiny, můžeme opravdu všem vřele doporučit. Prakticky jste s námi strávil celý náš svatební den, který měl z velké části díky Vám naprosto úžasnou a pohodovou atmosféru. Ještě jednou děkujeme! Mějte se krásně.
Novomanželé Bušovští

„Hezký hudební doprovod“

Dobrý den pane Vondráček,
děkujeme za hezký hudební doprovod našeho svatebního obřadu. Moc se to všem líbilo. Ještě jednou moc děkujeme.
S pozdravem Martina a Václav Tomšů :o)

„Krásná hudba“

Milý pane Vondráčku, 
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou hudbu během našeho svatebního obřadu 11.6 v Bystřici. Bylo to opravdu nádherné. Mějte se hezky! 
Szkanderová-Drozdová Michaela

„Perfektní hudba“

Dobrý den,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za perfektní hudbu na svatbě, která byla 4.6.2011. Byli jsem velmi spokojeni i všem hostům jste se hodně líbili!!!!! Ještě jednou VELKÉ DÍKY!!!!! manželé Hudzieczkovi

„Velká spokojenost“

Dobrý den,
děkuje Vám za vaše přání. S hudbou jsme byli velice spokojeni a rádi Vás dále doporučíme. S přáním pěkného dne
Manželé Fizkovi

„Moc spokojeni“

Ahoj Petře,
vrátili jsme se ze svatební cesty a chtěli bychom Tobě i houslistovi poděkovat za hudbu na obřadě - byli jsme moooooooooooc spokojení. 
Marek a Agáta Glacovi

„Paráda“

Ahoj Péťo, 
děkujeme za milé přání a zároveň děkujeme za krásné provázení celou mší. Hudba se nám moc líbila :) Paráda! Měj hezký podzim a mnoho štěstí nejen v hudební sféře. 
Kača Gavendová

„Příjemný hudební doprovod“

Dobrý den,
moc děkujem za milé přání a zároveň děkujeme taky za příjemný hudební doprovod :) 
S pozdravem Milena Foksová

„Kouzelná atmosféra“

Dobrý den pane Vondráčku,
rádi bychom Vám poděkovali za hudební doprovod na klávesy a housle, o který jste se nám postaral během našeho svatebního obřadu konaném pod širým nebem. Obřad měl díky Vám opravdu kouzelnou atmosféru! Také bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto bezproblémovou komunikaci při sestavování harmonogramu skladeb pro obřad, kdy jste vyhověl všem našim přáním. Byli jsme moc spokojeni a i svatebčané Vás velice chválili. Jste opravdový profesionál ve svém oboru a všem budoucím nevěstám a ženichům Vás můžeme vřele doporučit.
Ještě jednou děkujeme za moc krásnou atmosféru na obřadě!
Lenka a Kamil Gluczovi

„Klobouk dolů“

Dobrý den, 
k Vaší hudbě by jsme chtěli říci, že jsme byli velice spokojeni. Bylo to moc krásně zahráno - přesně podle našich představ. Prostě klobouk dolů škoda, že jsme se osobně nerozloučili, ale v tom frmolu to nešlo. Tímto bychom Vám chtěli mockrát poděkovat a snad ještě někdy využijeme Vašich služeb. Jakmile dostaneme nějaké foto, rádi zašleme. 
S pozdravem Braunšovi Královi

„Hezký varhanní doprovod“

Dobrý den Petře, 
zdravím Vás už ze slunné Sydney, kde jsem před pár dny přistal. 
Ještě jednou děkuji za hezký varhanní doprovod, který se líbil nejen nám, ale i ostatním. Těším se někdy příště v Ostravě. Na viděnou!
Pavel Rajnoch

„Naprosto skvělý obřad“

Dobrý den,
obřad byl naprosto skvělý (tedy až na to horko :)), všichni byli z živé (Vaší) hudby uneseni a věřte tomu, že si nikdo žádné chybičky vůbec nevšiml :)... 
S pozdravem
Šárka & Petr Hoppovi

„Krásný obřad“

Dobrý den pane Vondráček,
ještě jednou děkujeme za krásný obřad! Zahrál jste nám opravdu báječně!
S pozdravem
Petr Kaleta

„Pestrá a různorodá“

Rádi bychom poděkovali Peťovi Vondráčkovi za zajištění veškeré hudební produkce na naší svatbě. Byli jsme moc spokojeni nejen s výběrem a provedením skladeb pro obřad či odpolední zábavu, na kterých jsme se s Peťou Vondráčkem a jeho kolegou mohli společně dopředu domluvit, ale i s celkovou hudební zábavou pro svatebčany, která byla pestrá a různorodá, takže si na své přišly hosté všech věkových kategorií. O tom určitě ví své manželova babička, která neodolala a i s vyvrtnutým kotníkem se na tanečním parketu dala dokola. Hudební doprovod Petra Vondráčka a jeho kolegy Radima při svatební veselici můžeme tedy jen doporučit. Ještě jednou tímto děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme spoustu dalších spokojených novomanželských párů.
Zuzana a Jiří Horáčkovi

„Nemůžeme nic vytknout“

Na našem svatebním obřadě, který se odehrál v březnu 2009  v kostele sv. Vavřince nám dělal hudební doprovod na varhany a zpíval pan Petr Vondráček a na příčnou flétnu hrála jeho kolegyně Veronika. S hudbou po celý obřad jsme byli naprosto spokojeni a nemůžeme nic vytknout. Přestože jsme se s panem Vondráčkem osobně nesetkali a naše komunikace fungovala pouze přes email, domluva byla bez problémů. Dokonce nám zasílal i ukázky případných skladeb. Během obřadu vše proběhlo v pořádku a tak jak jsme se emailem domluvili. Byli jsme moc spokojeni a hosté na svatbě doprovod také chválili. Hudební doprovod pana Vondráčka můžeme jen doporučit. Manželé Němcovi.

„Nezapomenutelný obřad“

Dobrý den pane Vondráčku,
chtěli bychom Vám velmi poděkovat za trpělivost, se kterou jste s námi spolupracoval. 
I díky Vám byl náš obřad nezapomenutelný. Proto ještě jednou velké díky za Vaši práci.
S pozdravem
manželé Vavrošovi

„Výjimečné“

Dobrý den Petře,
ještě jednou Vám děkuji za všechny informace a spoustu času, který jste mi věnoval!! :-) Kdybych někdy věděla o někom, kdo má zájem o svatbu ve vašem regionu, ihned doporučím, jelikož Váš přístup a jednání je naprosto výjimečné!!! :-)
Přeji Vám krásný den,
Zdenka Reichertová

„Překrásná hudba“

Dobrý den, pane Vondráčku,
děkuji za gratulace :-). Svatební den byl pro nás s přítelem moc hezký. Hudba v kostele byla Vaší zásluhou překrásná, všem se moc líbila.
Takže ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů (nejen pracovních :-)).
S přátelským pozdravem
Adriana (teď už Homolová)

„Moc spokojeni“

Dobrý den, Petře,
chtěli jsme Vám za všechno velice poděkovat, byli jsme moc spokojeni. Nám i svatebčanům se hudební produkce líbila, všichni se dobře bavili a ti odvážnější ocenili i možnost živé "karaoke".
S pozdravem manželé Rybkovi

„Příjemná atmosféra“

Rádi bychom poděkovali Péťovi Vondráčkovi a také jeho kolegyni za skvělý hudební doprovod při svatebním obřadu v kostele i následně během hostiny. Po celou dobu panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra. Hudební doprovod Péti Vondráčka vřele doporučujeme - bezproblémová domluva, maximální ochota a vstřícnost a především profesionální a úžasná hudba.
Ještě jednou za VŠE moc děkujeme.
Romča a Honza Ptáčkovi :)

„Úžasný houslový a varhanní doprovod“

Dobrý den,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za úžasný houslový a varhanní doprovod. Bylo to úžasné nejen pro nás, ale i pro všechny svatebčany. I díky Vám byla naše svatba nezapomenutelná :) Co víc napsat… Byli jste opravdu skvělí. Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci.
Manželé Rusitovičovi

„Byli jsme moc spokojení“

Zdravím,
děkujeme za krásné přání. Spokojení jsme byli moc moc moc. (Na příští svatbě Vás chceme zase! :) Děkujeme za krásný hudební doprovod. Jen mně je líto, že jsem Vám nemohla poděkovat osobně…
Pěkně zdravím, Barbara

„Dobrá zkušenost“

Dobrý den pane Vondráček,
na základě velmi dobré zkušenosti, kterou jsem s Vámi měla na minulé svatbě, jež jsem pomáhala organizovat, jsem se rozhodla Vás znovu kontaktovat. Můžeme s Vámi počítat? Budete mít v tomto termínu volno?
Těším se na Vaší odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne.
Turková Jana

„Hezký zážitek“

Dobrý den
v úvodu Vám chci poděkovat za hezký zážitek z Vaší účasti na svatbě na Studeničném. Chtěla jsem Vás požádat, zda byste s partnerkou nebyli ochotni nám přijet opět zahrát na oslavu narozenin - prakticky podobný repertoár jako minule. Moc se nám to líbilo a rádi bychom Vás zase viděli :)
Dekuji za odpověď a zdravím!
Silvie Kužmová